Czym do ślubu?

yesfest_konsultantslubny_poznan_autaslubne_001

Czym do ślubu?

Klasyczna limuzyna, piękny roadster, zabytkowy pojazd z początku XX wieku, a może konie i dorożka? Pomysłów na to, czym jechać do ślubu jest tyle, ile par młodych. Warto wybrać ten optymalny i cieszyć się niezapomnianymi wspomnieniami, jakie daje dojazd do kościoła, urzędu stanu cywilnego oraz do lokalu, w którym odbywa się przyjęcie weselne. Zapraszam na przegląd najciekawszych pomysłów dotyczących tego, czym jechać do ślubu.

Niezapomniana podróż

Współczesne możliwości, oferowane przez wedding plannerów i firmy zajmujące się organizacją ślubów oraz przyjęć weselnych pozwalają nowożeńcom wybierać w szerokim katalogu opcji. I bardzo dobrze, gdyż wybór weselnego pojazdu jest bardzo istotny. Podczas gdy wiele elementów ceremonii ślubnej na niemal każdym weselu wygląda podobnie, oryginalne auto pozwala wyróżnić się na tle pozostałych młodych par i sprawić, że wasz ślub na zawsze pozostanie w pamięci gości.

Roadster  – i te auta Yesfest kocha najbardziej ;).

Auta sportowe, dwuosobowe z otwieranym dachem. Auta te są jedyne i wyjątkowe. Przepiękne, oszałamiające sylwetki; sportowe, cudownie brzmiące silniki. Jadąc roadsterem, drogi do kościoła czy urzędu stanu cywilnego nie zapomnicie nigdy – powiew wiatru i „smakowanie” zapachów otaczającego Was świata. Tylko Ty i Twoja ukochana osoba. Zatrzymajcie się po drodze i spójrzcie w górę – poczujecie, że świat stoi u Waszych stóp, poczujecie wszechogarniającą WOLNOŚĆ!

Dorożka – nasza narodowa tradycja

W polskiej tradycji ślubnej i weselnej, bardzo mocno zakorzeniony jest przejazd do ślubu dorożką. Tak samo jak przed kilkoma wiekami, tak i dzisiaj, widok koni ciągnących dorożkę z parą młodą na czele ślubnego orszaku, wzbudza odwieczny zachwyt. Z tą różnicą, że dawniej była to forma zarezerwowana dla przedstawicieli możnych rodów z najbogatszych warstw społecznych, dziś – dostępna dla każdego. Jeśli pragniecie, aby wasz ślub był piękny i romantyczny, jednocześnie nawiązując do najpiękniejszych polskich tradycji – przejazd dorożką to dla was doskonała propozycja.

Limuzyna

Biała czy czarna? Z klimatyzacją, telewizorem, czy własnym barkiem wewnątrz? Koniecznie ze skórzaną tapicerką! O ślubnych limuzynach można rozmawiać godzinami. Jedno jest pewne – wrażenie, jakie robi luksusowa limuzyna, jadąc na przedzie kolumny pojazdów jest wprost niesamowite, a młodej parze pozwala ona poczuć się naprawdę luksusowo. Tylko skąd wziąć takie auto, jeśli akurat nie jesteście jeszcze milionerami? Bez obaw. Wiele firm świadczących usługi wynajmu samochodów do ślubu ma w swojej ofercie eleganckie i luksusowe limuzyny. Jeśli pragniecie, aby w tym dniu nic nie było ważniejsze od was – koniecznie wybierzcie przejazd takim autem.

Samochód retro

Samochód retro to opcja dla tych, którzy cenią sobie oryginalność i lekką nutkę ekstrawagancji. Podróż takim pojazdem wygląda niezwykle elegancko, a z uwagi na swoją rzadkość, zalicza się do bardziej awangardowych pomysłów. Zabytkowe samochody, poza tym, że są piękne, pozwalają także poczuć dawnego ducha motoryzacji i doskonale sprawdzają się podczas organizowania przyjęć weselnych w stylu rustykalnym.

W swojej pracy wedding plannera spotkałam się z wieloma pomysłami na środek transportu do kościoła i lokalu weselnego. Od tych klasycznych, urzekających swoją elegancją, jak dwa wymienione powyżej przykłady, aż po bardziej niestandardowe sytuacje, w których para młoda decydowała się na ekstrawaganckie lub oryginalne pomysły, takie jak jazda do ślubu na motocyklu, wierzchem na koniu, a nawet… na rowerze (wspólnie!). Jeśli nie macie pomysłu na to, czym jechać do ślubu, chętnie pomogę wam wybrać odpowiedni pojazd. Razem zadbamy o to, aby wasza podróż do ślubu była tak niezapomniana, jak cała uroczystość.


źródło: pinterest.com