Ślub w stylu hippie

yesfestpl_konsultantślubny_weddingplanner_poznań_hippie_00

Ślub w stylu hippie/ Dzieci Kwiaty na ślubnym kobiercu

 

Wolność, miłość…wesele

Słowa, które najlepiej opisują śluby inspirowane nurtem  hippie to radość, romantyzm i swoboda. Wesela te są zazwyczaj bardzo kolorowe, pełne kwiatów i naturalnych dodatków. Cechuje je luźna atmosfera, a scenariusz tego typu uroczystości zostawia miejsce na dużą dozę spontaniczności.

 

Kwiaty we włosach

Stylizacje ślubne w stylu hippie to prawdziwa kwintesencja romantyzmu. Delikatne, miękkie tkaniny, subtelne koronki, przezroczystości i pięknie podkreślające kobiecość dekolty sprawiają, że panny młode prezentują się lekko, zmysłowo i wręcz eterycznie.

Nurt hippie kocha oryginalne dodatki: wianki ze świeżych kwiatów,  opaski i plecionki. W tego rodzaju stylizacji sprawdzą się zarówno rozpuszczone włosy, jak i luźno  plecione warkocze.

 

Odjazdowy samochód

Para młodych „hipisów” na swój ślub nie może pojechać powszechnym, nudnym pojazdem, dlatego  musicie wybrać auto z charakterem. Idealny będzie tzw. „Ogórek” Volkswagen. Jeśli jednak chcielibyście auto o elegantszym wyglądzie, postawcie np. na garbusa lub garbusa w wersji cabrio.  W konwencji zmieszczą się również perły polskiej motoryzacji z lat 70.

 

Dzieci Kwiaty  w obiektywie

Sesję fotograficzną w stylu hippie najlepiej zorganizować w plenerze, na przykład nad rzeką, jeziorem, na klimatycznym pomoście, w łanach zboża, na polanie pokrytej poranną rosą.

Obowiązkowe są tu wszelkie  atrybuty podkreślające wolność i kontakt z naturą: świeże kwiaty, wianki, pióra, hamak, kolorowe, ręcznie tkane materiały, naturalne płótno, dodatki z włóczki, rzemyki…

W nurt sesji zdjęciowych inspirowanych latami 70 bardzo dobrze wpisują się także koronki, zwiewne tkaniny, lekkie sandały,  bose stopy i oryginalna, wyrazista biżuteria. Ciekawe ujęcia pozwolą stworzyć  gitary, płócienne namioty i  wspomniane wyżej samochody z epoki.  Piękne  i dobrze harmonizujące z tym stylem są również sesje fotograficzne w stadninach i na plenerowych konnych przejażdżkach.

 

Wolność pod kontrolą

Organizując ślub w stylu hippie  należy zadbać o to, by przysłowiowa hipisowska swoboda nie przerodziła się w chaos. Klimat lat siedemdziesiątych  ma być widoczny przede wszystkim w dekoracjach, stylizacji pary młodej i szalonej zabawie na parkiecie. Natomiast obsługa uroczystości musi być daleka od woodstockowej wolności 😉


www.pinterest.com